23.8 C
Petak, 10 svibnja, 2024
NaslovnicaLifestyleDubrovački bridžisti "osvojili" Imotski

Dubrovački bridžisti “osvojili” Imotski

Proteklog vikenda u Imotskom održano je timsko prvenstvo Jadrana u bridžu te dva parska turnira: Modro i Crveno jezero.

Na Timskom prvenstvu Jadrana u bridžu nastupilo je devet timova, od čega tri iz Bridž kluba Dubrovnik: Danče, Tečajac i DU Smart. Timsko prvenstvo osvojio je tim Danče pobjedivši u finalu tim Split 1 s rezultatom 36:35. Tim Danče igrao je u sastavu: Velibor Puzović, Ana Čeović, Miho Jančić, Toni Radić, Zdenko Stanković i Maja Antičević.

Treće mjesto dijele tim Tečajac i Imotski. Tečajac je igrao u sastavu: Dubravka Zvrko, Mario Majstorović, Frano Mozara i Rade Garić.

Tim DU Smart igrao je u sastavu: Đivo Tikvica, Ivana Cvjetanović, Ante Mijić i Andrija Martić.

Na parskom turniru Modro jezero po Butler obračunu nastupio je 21 par. Turnir su osvojili Duško Katić i Snežana Žigun. Od članova bridž kluba Dubrovnik, najbolje rezultate ostvarili su Frano Mozara i Rade Garić na trećem mjestu, te na petom mjestu Đivo Tikvica i Ivana Cvjetanović.

Na parskom turniru Crveno jezero po Matchpoints obračunu nastupio je 31 par. Pobjednici turnira su Đivo Tikvica i Ivana Cvjetanović s rezultatom od 67.31%. Drugi dobro plasirani parovi bridž kluba Dubrovnik su Frano Mozara i Rade Garić na šestom mjestu s 59.29% te Stanislav Mandurić i Ante Hrkač na sedmom mjestu s 58.19%.

U četvrtak, 5.10.2023. godine, u hotelu Royal Princess odigran je redoviti tjedni parski turnir Bridž kluba Dubrovnik. Nastupilo je šest parova uz Cross-IMPs obračun. Prvo mjesto osvojili su Stijepo Vidojević i Srećko Tomić. Rezultati: