31.8 C
Dubrovnik
Petak, 12 srpnja, 2024
NaslovnicaKulturaU dubrovačkim kinima: "Ta luda vjenčanja 3", "Napoleon", "Samo kad se smijem",...

U dubrovačkim kinima: “Ta luda vjenčanja 3”, “Napoleon”, “Samo kad se smijem”, “Majka i sin”, …

KINO PROGRAM od 23.studenog

23.studenog

Kino Sloboda

16.30 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

18.15 TA LUDA VJENČANJA 3

Komedija; 98min; FRA/2022; Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Elodie Fontan, Medi Sadoun

20.00 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama; 158min; USA, GBR/2023

Režija: Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

Kino Visia

19.00 SAMO KAD SE SMIJEM

Drama; 73min; Hrvatska / 2023; Režija: Vanja Juranic

Ul: Tihana Lazović, Slavko Sobin, Nadine Mičić, Jasna Đuričić, Elodie Paleka

20.30 ČUVARI FORMULE

Drama, triler, povijesni; 120min; SR, SLO, SM, CG / 2023

Režija: Dragan Bjelogrlić

Ul/: Alexis Manenti, Radivoje Bukvić, Lionel Abelanski, Jérémie Laheurte

24.studenog

Kino Sloboda

15.00 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

16.45 INSPEKTOR BRK I ZAGONETNI SLUČAJ / sinkronizirano

Animirana avantura; 88min; ESP/2023

Režija: Julio Soto Gúrpide

Ul: Jesur Barreda, Andrea Villaverde, Catherina Martinez

18.30 MJESTO ZLOČINA

Komedija, triler; 98min; USA/2023

Režija: Nicol Paone

Ul: Samuel L. Jackson, Maya Hawke, Uma Thurman, Joe Manganiello, Debi Mazar

20.15 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama; 158min; USA, GBR/2023

Režija: Ridley Scott

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

Kino Visia  

19.00 Promocija knjige Hrvoje Ivankovića “Dubrovnik kao filmska kulisa – Povijest snimanja igranih filmova u Dubrovniku od početaka do Drugoga svjetskog rata”

25.studenog

Kino Sloboda

15.00 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

16.45 INSPEKTOR BRK I ZAGONETNI SLUČAJ / sinkronizirano

Animirana avantura; 88min; ESP/2023

Režija: Julio Soto Gúrpide

Ul: Jesur Barreda, Andrea Villaverde, Catherina Martinez

18.30 TA LUDA VJENČANJA 3

Komedija; 98min; FRA/2022; Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Elodie Fontan, Medi Sadoun

20.30 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama; 158min; USA, GBR/2023

Režija: Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

Kino Visia

18.30 SNAJKA: DNEVNIK OČEKIVANJA

Dokumentarni; 75min; Hrvatska, Italija, Kosovo/2023

Režija: Tea Vidović Dalipi

20.00 MAJKA I SIN

Drama; 116min; FRA/2022; Režija: Léonor Serraille

Ul: Annabelle Lengronne, Stéphane Bak, Jean-Christophe Folly, Majd Mastoura

26.studenog

Kino Sloboda

15.00 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

17.00 TA LUDA VJENČANJA 3

Komedija; 98min; FRA/2022; Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Elodie Fontan, Medi Sadoun

19.00 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama; 158min; USA, GBR/2023

Režija: Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

Kino Visia

18.00 MAJKA I SIN

Drama ; 116min; FRA/2022; Režija : Léonor Serraille

Ul: Annabelle Lengronne, Stéphane Bak, Jean-Christophe Folly, Majd Mastoura

20.00 SAMO KAD SE SMIJEM

Drama ; 73min; Hrvatska / 2023; Režija / Director: Vanja Juranic

Ul: Tihana Lazović, Slavko Sobin, Nadine Mičić, Jasna Đuričić, Elodie Paleka

27.studenog

Kino Sloboda

16.30 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija ; 92min; USA/2023

Režija:  Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

18.15 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama ; 158min; USA, GBR/2023

Režija : Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

21.00 MJESTO ZLOČINA

Komedija, triler ; 98min; USA/2023

Režija : Nicol Paone

Ul: Samuel L. Jackson, Maya Hawke, Uma Thurman, Joe Manganiello, Debi Mazar

Kino Visia  

19.00 SEDMO NEBO

Komedija, drama , 88min; Hrvatska/2023; Režija : Jasna Nanut

Ul/Stars: Iva Jerković, Iva Mihalić, Krešimir Mikić

20.30 ČUVARI FORMULE

Drama, triler, povijesni ; 120min; SR, SLO, SM, CG / 2023

Režija : Dragan Bjelogrlić

Ul: Alexis Manenti, Radivoje Bukvić, Lionel Abelanski, Jérémie Laheurte, Olivier Barthélémy, Anne Serra, Predrag ‘Miki’ Manojlovic

28.studenog

Kino Sloboda

16.30 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

18.15 TA LUDA VJENČANJA 3

Komedija; 98min; FRA/2022; Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abitt

Režija: Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

Kino Visia

19.00 SAMO KAD SE SMIJEM

Drama; 73min; Hrvatska / 2023; Režija: Vanja Juranic

Ul: Tihana Lazović, Slavko Sobin, Nadine Mičić, Jasna Đuričić, Elodie Paleka

20.30 MAJKA I SIN

Drama; 116min; FRA/2022; Režija: Léonor Serraille

Ul: Annabelle Lengronne, Stéphane Bak, Jean-Christophe Folly, Majd Mastoura

29.studenog

Kino Sloboda

16.00 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

20.00 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama; 158min; USA, GBR/2023

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul/Stars: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

18.00 NAPOLEON

Akcija, biografski, drama ; 158min; USA, GBR/2023

Režija : Ridley Scott;

Ul: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim

21.00 MJESTO ZLOČINA

Komedija, triler ; 98min; USA/2023

Režija: Nicol Paone

Ul: Samuel L. Jackson, Maya Hawke, Uma Thurman, Joe Manganiello, Debi Mazar

Kino Visia

18.30 SNAJKA: DNEVNIK OČEKIVANJA

Dokumentarni ; 75min; Hrvatska, Italija, Kosovo/2023

Režija : Tea Vidović Dalipi

20.00 ČUVARI FORMULE

Drama, triler, povijesni ; 120min; SR, SLO, SM, CG / 2023

Režija : Dragan Bjelogrlić

Ul: Alexis Manenti, Radivoje Bukvić, Lionel Abelanski, Jérémie Laheurte, Olivier Barthélémy, Anne Serra, Predrag ‘Miki’ Manojlovic

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA