10.8 C
Dubrovnik
Srijeda, 1 prosinca, 2021
NaslovnicaKulturaNoviteti u dubrovačkim kinematografima: kandidati za Oscara, ruski filmovi...

Noviteti u dubrovačkim kinematografima: kandidati za Oscara, ruski filmovi…

KINO PROGRAM / 22.04.- 28.04.2021.

Kino Sloboda

22.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 NAJDUŽA NOĆ

Akcija, triler; 94min; Režija: George Gallo

Ul: Morgan Freeman, Ruby Rose, Patrick Muldoon

21.00 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

23.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.00 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

24.travnja

16.30 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

18.30 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

21.00 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

25.travnja

16.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

18.00 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

19.45 NAJDUŽA NOĆ

Akcija, triler; 94min; Režija: George Gallo

Ul: Morgan Freeman, Ruby Rose, Patrick Muldoon

21.30 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

26.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

27.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 NAJDUŽA NOĆ

Akcija, triler; 94min; Režija: George Gallo

Ul: Morgan Freeman, Ruby Rose, Patrick Muldoon

21.00 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

28.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.00 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

Dvorana Visia

22.travnja

18.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

20.30 U fokusu : Rusija / ISPOD ELEKTRIČNIH OBLAKA

Drama, sf; 138min; Režija: Aleksey German jr.

Gl: Louis Franck, Merab Ninidze, Viktoriya Korotkova

23.travnja

18.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

20.30 Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

24.travnja

18.00 Nominirani za Oscara : MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.00 Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

25.travnja

18.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

26.travnja

18.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 U fokusu : Rusija / BEZ LJUBAVI

Drama,; 127min; Režija: Andrey Zvyagintsev

Gl: Maryana Spivak, Alexey Rozin, Matvey Novikov

27.travnja

18.00Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

20.15 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

28.travnja

18.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.00 U fokusu : Rusija / NJEŽNA ŽENA

Drama, misterija,; 160min; Režija: Sergey Loznitsa

Gl: Liya Akhedzhakova, Valeriu Andriuta, Roza Khayrullina

FOTO: Youtube Screenshot

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

Komentar tjedna by Lidija Crnčević

Put oko Svijeta

Slatki život Alise Nenadić