16.8 C
Dubrovnik
Nedjelja, 19 listopada, 2025
HomeVijestiNastup Turističke zajednice Dubrovačko-neretvanske županijena sajmu TTG u Riminiju

Nastup Turističke zajednice Dubrovačko-neretvanske županijena sajmu TTG u Riminiju

Turistička zajednica Dubrovačko-neretvanske županije po drugi put nastupa na specijaliziranom sajmu za poslovnu publiku TTG TRAVEL EXPERIENCE koji je danas otvoren u izložbenom prostoru Rimini Expo Centre.

TTG Travel Experience u Riminiju je najvažniji B2B sajam u Italiji, a ove godine se održava po jubilarni 60. put.

Uz nacionalne turističke organizacije na sajmu kao izlagači sudjeluju i turoperatori, turistički agenti, hotelijeri i prijevoznici iz cijelog svijeta.

Turistička zajednica Dubrovačko – neretvanske županije će izlagati na štandu Hrvatske turističke zajednice od 64m2 uz Turističke zajednice Kvarnera i Grada Zagreba, Jadroliniju, Amber Travel i Plitvička jezera.

Dubrovačko-neretvansku županiju je u prvih devet mjeseci 2023. godine posjetilo 43.196 turista iz Italije, a ostvarili su 149.555 noćenja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

KOMENTAR TJEDNA