21.8 C
Ponedjeljak, 20 svibnja, 2024
NaslovnicaSportJuniori Hajduka vice prvaci Lige mladih, AZ je ipak bio bolji

Juniori Hajduka vice prvaci Lige mladih, AZ je ipak bio bolji

Trofej Lige prvaka mladih ipak ne dolazi u Split. U finalnoj utakmici, koja se odigrala na stadionu Stade de Genève u Ženevi juniori Hajduka izgubili su od nizozemskog AZ Alkmaara.

Sredinom drugog poluvremena, u 71. minuti, AZ je postigao zgoditak za vodstvo od 2:0. A onda je uslijedila golijada. U svega nekoliko minuta mladi Hajdukovci primili su još tri gola. Utakmica je završila rezultatom 5:0 za AZ.

Nažalost, Hajdukova dica danas nisu uspjela osvojiti pokal Lige prvaka mladih. No, unatoč rezultat i gubitku današnje utakmice ostvarili su povijesni uspjeh i okitili se naslovom vice prvaka Lige mladih.

Dodajmo, da su s tribina juniore bodrili brojni najvičniji koji ni u trenucima u kojima je postalo izvjesno da će mladi nogometaši ipak izgubiti utakmicu nisu prestali pjesmom bodriti igrače.