Nora Begović osvojila je sjajno 2. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u višeboju na otvorenom, održanom u Zagrebu, te tako postala viceprvakinja Hrvatske u kategoriji limačica, objavili su iz Atletskog kluba Dubrovnik na društvenim mrežama.
“U odličnoj konkurenciji čak 41 limačice, Nora je nakon velike borbe do samoga kraja ponosno osvojila srebrenu medalju s ukupno 1336 bodova, pritom ostvarivši osobne rekorde u sve tri discipline.
Natjecanje je bilo izuzetno zahtjevno i naporno, trajalo je gotovo cijeli dan, uz vrlo malo pauze između disciplina , što ovaj rezultat čini još većim uspjehom”, napisali su iz kluba.

Rezultati po disciplinama:
200 m – 27.88 s (osobni rekord)
Skok u dalj – 4.68 m (osobni rekord)
Bacanje vortexa – 35.97 m (osobni rekord)
Ponosni smo na trud, rad, upornost i talent koje Nora pokazuje iz natjecanja u natjecanje.
Atletski klub Dubrovnik od srca čestita Nori na osvojenom 2. mjestu te joj želi još puno uspjeha, medalja i novih osobnih rekorda u nastavku sportske karijere. Posebne čestitke upućujemo treneru Vedadu na predanom radu, podršci i izvrsnoj pripremi kroz cijelu sezonu, što je rezultiralo ovim uspjehom”, poručili su iz Atletskog kluba Dubrovnik.
FOTO: Facebook, Atletski klub Dubrovnik





