Dubrovnik
Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSportVeterani Goška pobijedili u Metkoviću

Veterani Goška pobijedili u Metkoviću

U zaostaloj utakmici prvog kola Županijske nogometne lige veterana, odigranoj sinoć u Metkoviću po jakoj kiši i natopljenom terenu, HNK Gošk Dubrovnik Veteran ’79 je kao gost svladao domaćina NK Neretva Veterani sa rezultatom 2:0.

Strijelci za Veteran ’79 su bili Hrvoje Gudelj u 27.minuti i Joško Atijas u 65.minuti.

Momčad HNK GOŠK DUBROVNIK Veteran ’79 je nastupila u slijedećem sastavu:
Balta, Salacan, Kacić, Cvjetanović, Paviša, Dadić, Atijas, Hadžija, Špilj, Lučić, Gudelj, Zvizdić, Topuzović, Andričić.

Iako oslabljeni izostatkom nekoliko igrača koji su ozlijeđeni i koji nisu mogli odgoditi obiteljske obaveze, nogometaši Goška Veteran ’79 su smirenom i strpljivom igrom uz stručno vođenje sa klupe od strane Borisa Raića iskoristili svoje prilike i nisu dozvolili domaćinima da ozbiljno ugroze njihov gol.

Utakmicu je sudio glavni sudac Liković sa pomoćnicima Musulinom i Šetkom.

Igrači Goška se ovim putem zahvaljuju domaćinima na organizaciji, gostoprimstvu, voćnim poklonima i sportskom druženju koje je nakon odigrane utakmice nastavljeno u caffe baru.