U sklopu proslave Svjetskog dana glazbe, sinoć je ispred crkve svetog Vlaha koncert održao Dubrovački simfonijski orkestar. Pod ravnanjem maestra Matije Fortune, uz orkestar nastupio je i duo Tihomir Hojsak i Filip Novosel prepoznatljivi po neobičnom spoju kontrabasa i tambure tradicije i modernog jazza.







