15.8 C
Utorak, 7 svibnja, 2024
NaslovnicaLifestyleSTON WALL MARATHON Nije ih omelo loše vrijeme, poznati maraton okupio natjecatelje...

STON WALL MARATHON Nije ih omelo loše vrijeme, poznati maraton okupio natjecatelje iz 28 zemalja

16. izdanje Ston Wall Maratona održano je jutros, a slavilo se u utrkama na 4 i 15 kilometara u ženskoj i muškoj konkurenciji. Denis Dilberović pobijedio je u utrci na 4 kilometra, drugi je bio Luka Đurović, a treći Nikola Vuletić.

Jelena Surjan bila je najbrža u ženskoj konkurenciji, srebro je pripalo Mateji Nikodem, a bronca Ekaterini Lapetevoj.

Jacob Hull pobjednik je utrke na 15 kilometara, drugi je bio Petar Žanetić, a treći Liam Kronlund. Britanke su osvojile prva tri mjesta u ženskoj konkurenciji. Katerina Adams bila je prva, Sophie Hurley druga, a Rachel Marshall treća.