17.8 C
Petak, 29 ožujka, 2024
NaslovnicaSportSTON WALL MARATHON Dubrovčani pobjednici obje utrke

STON WALL MARATHON Dubrovčani pobjednici obje utrke

Iako se stonski maraton ove godine, zbog epidemiološke situacije nije održao, održale su se dvije kraće utrke. Na utrkama je sudjelovalo oko 150 natjecatelja iz Poljske, Grčke, Njemačke, Francuske

Pobjedu u utrci na 15 kilometara osvojio je Željko Cota, koji je ciljem prošao nakon s vremenom 1:03:48. Drugi je ciljem prošao Nikola Oršulić s vremenom 1:04:41, a treći Marin Desnica s vremenom 1:04:50.

Pobjednici utrke na 15 kilometara

U ženskoj konkurenciji utrke na 15 kilometara najbrža je bila Iskra Jurić koja je stazu pretrčala u vremenu 1:25:27. Drugo mjesto zauzela je Joanna Grzesik s vremenom 1:29:29, dok je Anamarija Dugandžić bila treća s vremenom, 1:31:24.

Pobjedu u utrci na 4 kilometra odnio je Luka Đurović s vremenom 17:52, drugi je bio Lukša Tešanović s vremenom 18:46, dok je Lukša Smolić zauzeo treće mjesto, vremenom 20:57.

Pobjednici utrke na 4 kilometra

U ženskoj konkurenciji najbrža je bila Rita Biliš s vremenom 23:35, drugo mjesto zauzela je Dubravka Nebergoj s vremenom 27:46, dok je Iva Dabo bila treća s ostvarenim vremenom 31:24.