Na današnjoj press konferenciji u Gružu predsjednik SDP-a Siniša Hajdaš Dončić je na novinarski upit o tome koliko je dobro da se dubrovačka oporba natječe u tome tko je prava oporba, aludirajući na višetjedni sukob vijećnice SDP-a i Viktorije Knežević iz Centra, odgovorio:
-Ne znam za Viktoriju Knežević, ali Anita Bonačić Obradović je jedina oporba Matu Frankoviću u Gradu Dubrovniku – kratko je komentirao.
A kad su ga upitali za slučaj s Palmotićevom, rekao je da, poznavajući koliko je kao gradska vijećnica borbena, Anita Bonačić Obradović na to može sama odgovoriti. I prepustio je svojoj stranačkoj kolegici riječ.






