27.5 C
Dubrovnik
Subota, 27 lipnja, 2026
HomeVijestiJE LI OVO MOGUĆE? Dubrovačka dobrodošlica za oporbene političare

JE LI OVO MOGUĆE? Dubrovačka dobrodošlica za oporbene političare

Mato Franković je na svom facebooku postavio video i napisao komentar kojim se osvrnuo na press konferenciju SDP-a i Možemo u Gružu. Netko je na mjestu gdje se održavala pressica doveo “prikolicu” s kokošima, kako bi se, vjerojatno mogle ilustrirati Frankovićeve riječe:

Kako bi se osjećali ugodnije, Sinišu i njegovu šeficu Sandru na placi u Gružu dočekale su kokoši. Ipak smo mi, po njihovom, “kokošinjac”, pa je tako bilo lakše u za njega poznatom okruženju Siniši govoriti unaprijed naučeni tekst.

Usput, Siniša nije prihvatio sučeljavanje sa mnom. Ne zamjeram, možda mu šefica Sandra nije dozvolila. Moja je pogreška što na sučeljavanje nisam pozvao oboje. Sljedeći put hoću.

Poziv i dalje stoji. Sučelimo se činjenicama i istinom. Ja s jedne strane, oni s druge. Može i danas, neka samo jave vrijeme i mjesto – napisao je.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA