15.8 C
Petak, 29 ožujka, 2024
NaslovnicaSportMladi tenisači TK Dubrovnik nastupili na 1. turniru iz kalendara natjecanja za...

Mladi tenisači TK Dubrovnik nastupili na 1. turniru iz kalendara natjecanja za Dalmaciju

U organizaciji Hrvatskog teniskog saveza proteklog vikenda je u Zadru održan 1.turnir iz kalendara natjecanja za Dalmaciju u kategoriji do 10 godina. Na turniru je nastupilo dvoje mladih tenisača iz TK Dubrovnik: Lorenzo Butigan i Dora Kristić.

Lorenzo Butigan je nakon tri pobjede po skupinama igrao Zlatni turnir i u finalu izgubio od Emil Šverko(Split) sa rezultatom 4/2 4/0 te zauzeo izvrsno 2. mjesto.

Dora Kristić je nakon igre u skupinama gdje je ostvarila jednu pobjedu i jedan poraz igrala Srebrenu skupinu i u polufinalu izgubila od pobjednice Aurore Mandić (Šubićevac) rezultatom 4/1 i na kraju zauzela 3. mjesto u Srebrenoj skupini.