13.8 C
Nedjelja, 5 svibnja, 2024
NaslovnicaSportJug je prvak regionalne lige!

Jug je prvak regionalne lige!

Jug je osvojio Regionalnu ligu pobijedivši splitskog Jadrana u finalu U Beogradu. U Premier ligi natječu se najboljih klubovi iz tri države – Hrvatske, Crne Gore i Srbije.

Utakmica je bila napeta do samoga kraja, a o pobjedniku su odlučili peterci. Jug je sve tri četvrtine završio s vodstvom. Jadran je izjednačio početkom posljednje četvrtine, a onda i poveo, a onda je Jug izjednačio. Utakmica je završila rezultatom 10:10, a Jugaši su u petercima bili bolji 2:4 i pobijedili.

Za JUG ADRIATIC OSIGURANJE su igrali: Popadić (9 obrana), Burđelez, Fatović (1), Zvono (1), Joković, I. Vukojević, Biljaka (1), Lazić, Kržić (1), Kakaris (2), Grgurević (1), Žuvela (1), Jurišić, Mozara (2). Trener: Vjeko Kobešćak.