19.8 C
Ponedjeljak, 20 svibnja, 2024
NaslovnicaSportZlato, srebro i bronca za Taekwon-do klub Shark Dubrovnik na turniru u...

Zlato, srebro i bronca za Taekwon-do klub Shark Dubrovnik na turniru u Zvorniku

Taekwon-do klub Shark Dubrovnik sudjelovao je na ITF Taekwon-do turniru pod nazivom Grand Prix u Zvorniku, gdje je nastupilo 15 zemalja, 450 natjecatelja i preko 50 klubova. ‘Sharkovci’ su zaslužili tri medalje, sa zlatom, srebrom i broncom! Uspjesima su se pohvalili na svom facebook profilu, a mi njihov status prenosimo u nastavku.

-Najveće pohvale idu našem Maroju Capursu koji je razvalio na terenu i u formama i u borbama , osvojivši zlato u formama i još veće srebro ( zlatnoga sjaja) u borbama pobijedivši 3 borbe u kategoriji + 25 kg.
Karmen Tapalović je izborila 3 mjesto u formama u velikoj konkurenciji pobijedivši 2 kola i u 3 je nažalost ispala za finale. Svakako super rezultat i dokaz kvalitete
Nažalost Lea Katarina Capurso nije uspjela izboriti medalju ali pokazala je napredak i želju za radom
Čestitamo svima te krećemo odmah dalje sljedeći vikend s nastavkom vrhunskih rezultata u Vinkovcima, napisali su.