23.8 C
Dubrovnik
Subota, 14 lipnja, 2025
NaslovnicaPolitikaZAVRŠNA RIJEČ PRIJE ŠUTNJE: HDZ računa na pobjedu

ZAVRŠNA RIJEČ PRIJE ŠUTNJE: HDZ računa na pobjedu

Kandidat Hrvatske demokratske zajednice i partnera za župana Dubrovačko-neretvanske županije Blaž Pezo s kandidatom za zamjenika Joškom Cebalom te kandidat za gradonačelnika Dubrovnika Mato Franković s kandidatom za zamjenika Veliborom Puzovićem održali su konferenciju za medije ususret lokalnim izborima koji će se održati u nedjelju, 18. svibnja.

‘Ovo su za grad najvažniji izbori jer odlučujemo o političarima koji kroje naš svakodnevni život, rješavaju ili ne rješavaju probleme koji će u konačnici povećati kvalitetu života svih nas. Mi smo rekli svoje, a na građanima je da kažu svoje’, poručio je Franković zahvalivši svima koji su mu do sad pružali povjerenje.

Kandidat za župana Blaž Pezo istaknuo je kako je Dubrovačko-neretvanska županija danas među četiri najrazvijenije hrvatske županije te da se s dobrim radom nastavlja i dalje.

‘U ovom trenutku provodimo preko 300 milijuna eura vrijednih projekata koji su financirani većinom europskim ili nacionalnim sredstvima i šteta bi bilo da te projekte ne nastavimo. Mislim da smo Joško i ja dobra garancija i ne sumnjam u našu pobjedu, a siguran sam da će naš rad prepoznati sugrađani koje molim da izađu na izbore u nedjelju’, poručio je Blaž Pezo koji je istaknuo i kako Hrvatska demokratska zajednica ima kvalitetne kandidate u
svim općinama i gradovima u našoj Županiji.

Poručio je kako je velika mogućnost pobjede u svim našim jedinicama lokalne samouprave nakon čega se, u sinergiji s Vladom i županijom nastavlja rad na korist naših sugrađana
kao i dosad.

Pezo i Franković na kraju su sve naše sugrađane pozvali da izađu na izbore i daju potporu ljudima koji su pokazali da znaju, ljudima koji rade za svoje sugrađane i koji su jamac sigurnosti i razvoja.

Blaž Pezo je također istaknuo kako sada HDZ ima većinu i svoje načelnike u 16 općina i gradova, te kako bi veliki uspjeh bio ostvariti pobjedu u svih 21 jedinica lokalne samouprave, dok je Mato Franković rekao kako posljednja anketa pokazuje da u drugom krugu očekuje ili Anitu Bonačić Obradović ili Viktoriju Knežević, te kako računa na sedam mandata u Gradskom vijeću.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

NJORGANJE