9.8 C
Dubrovnik
Petak, 3 veljače, 2023
NaslovnicaLifestyleU DUBROVAČKIM KINIMA: Stric, Kapa, Ljudi od mora, Trokut tuge

U DUBROVAČKIM KINIMA: Stric, Kapa, Ljudi od mora, Trokut tuge

KINO PROGRAM, 1.12.- 7.12.

1.prosinca

Kino Sloboda

18.00 KAPA

Obiteljski, blagdanski, pustolovni, 86min, SI, LU, SK, HR /2022

Režija: Slobodan Maksimović

Ul: Gaj Črnič, Kaja Podreberšek, Ajda Smrekar, Mojca Fatur, Frano Mašković, Mila Maksimović, Tilen Kolbe, Emil Kulović, René Štúr, Klemen Slakonja, Zala Djuric, Klemen Klemen

20.00 STRIC

Crna komedija, drama, triler; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

Kino Visia  

18.00 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski; 105min; Španjolska/2022

Režija: Juan Manuel Cotelo

Ul: Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Miguel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

20.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija / Director : James Gray

Ul: Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

2.prosinca

Kino Sloboda

16.00 ČUDESAN SVIJET

Animirana avantura, 95min, SAD /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

17.45 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski; 105min; Španjolska/2022

Režija: Juan Manuel Cotelo

Ul: Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Miguel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.30 STRIC

Crna komedija, drama, triler; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

21.15 POKER FACE

Triler, akcijski; 94min; SAD /2022; Režija: Russell Crowe

Ul: Russell Crowe, Liam Hemsworth, RZA, Brooke Satchwell

Kino Visia  

18.30 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija: James Gray

Ul: Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

20.30 NESTAJANJE

Kriminalistički, drama, misterija; 88min; Francuska /2021

Režija: Denis Dercourt

Ul: Olga Kurylenko, Yoo Yeon-Seok, Ji-won Ye, Moo-Seong Choi

3.prosinca

Kino Sloboda

15.00 ČUDESAN SVIJET

Animirana avantura, 95min, USA /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

17.00 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski ; 105min; Španjolska/2022

Režija  : Juan Manuel Cotelo

Ul : Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Miguel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama ; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija : James Gray

Ul : Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

Kino Visia  

18.00 TROKUT TUGE  ***

Drama, komedija; 142min; Švedska, Njemačka, Francuska, Danska/2022

Režija : Ruben Östlund

Ul : Harris Dickinson, Charlbi Dean, Woody Harrelson, Vicki Berlin, Henrik Dorsin, Zlatko Burić, Jean-Christophe Folly, Iris Berben, Dolly De Leon, Sunnyi Melles, Amanda Walker

*** Film je dobitnik Zlatne palme u Cannesu 2022

20.30 STRIC

Crna komedija, drama, triler ; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

4.prosinca

Kino Sloboda 

15.00 ČUDESAN SVIJET

Animirana avantura, 95min, USA /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

16.45 KAPA

Obiteljski, blagdanski, pustolovni, 86min, SI, LU, SK, HR /2022

Režija: Slobodan Maksimović

Ul: Gaj Črnič, Kaja Podreberšek, Ajda Smrekar, Mojca Fatur, Frano Mašković, Mila Maksimović, Tilen Kolbe, Emil Kulović, René Štúr, Klemen Slakonja, Zala Djuric, Klemen Klemen

18.30 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama ; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija : James Gray

Ul : Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

20.30 STRIC

Crna komedija, drama, triler ; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija : David Kapac, Andrija Mardešić

Ul : Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

Kino Visia  

16.30 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski ; 105min; Španjolska/2022

Režija : Juan Manuel Cotelo

Ul : Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Miguel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.00 LJUDI OD MORA

Dokumentarni ; 52min; SAD /2022

Režija : Paula Jusić, Đelo Jusić

20.00 RAZGOVOR

Drama ; 109min; Hrvatska/2022; Režija : Dominik Sedlar

Ul : Caspar Philippson, Dylan Turner, Doris Pinčić

5.prosinca

Kino Sloboda  

17.00 ČUDESAN SVIJET

Animirana avantura, 95min, SAD /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

19.00 STRIC

Crna komedija, drama, triler r; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija : David Kapac, Andrija Mardešić

Ul : Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

21.00 POKER FACE

Triler, akcijski ; 94min; SAD /2022; Režija : Russell Crowe

Ul : Russell Crowe, Liam Hemsworth, RZA, Brooke Satchwell

Kino Visia  

17.00 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski ; 105min; Španjolska/2022

Režija : Juan Manuel Cotelo

Ul : Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Migel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.00 NISAM SE BOJAO UMRIJETI – domoljubna misija Antona Kikaša 1991.

Igrano – dokumentarni; 111min ; Hrvatska/ 2016; Režija  : Jakov Sedlar

Ul : Andrej Dojkić, Armand Assante, Božidar Alić, Dragan Despot i Duško Gojić

6.prosinca

Kino Sloboda  

17.00 ČUDESAN SVIJET

Animirana avantura, 95min, SAD /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

19.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija  : James Gray

Ul : Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

Kino Visia  

17.30  PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski ; 105min; Španjolska/2022

Režija : Juan Manuel Cotelo

Ul : Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Migel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.30 NESTAJANJE

Kriminalistički, drama, misterija; 88min; Francuska /2021

Režija : Denis Dercourt

Ul : Olga Kurylenko, Yoo Yeon-Seok, Ji-won Ye, Moo-Seong Choi

7.prosinca

Kino Sloboda 

17.00 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU

Komedija, mjuzikl, obiteljski ; 105min; Španjolska/2022

Režija: Juan Manuel Cotelo

Ul: Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Migel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez

19.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija: James Gray

Ul: Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

21.00 POKER FACE

Triler, akcijski; 94min; SAD /2022; Režija: Russell Crowe

Ul: Russell Crowe, Liam Hemsworth, RZA, Brooke Satchwell

Kino Visia  

18.30 STRIC

Crna komedija, drama, triler; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

20.30 NESTAJANJE

Kriminalistički, drama, misterija; 88min; Francuska /2021

Režija: Denis Dercourt

Ul : Olga Kurylenko, Yoo Yeon-Seok, Ji-won Ye, Moo-Seong Choi

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA