15.8 C
Dubrovnik
Utorak, 23 travnja, 2024
NaslovnicaInfocentarU dubrovačkim kinima: Oscarom nagrađena Judy, dokumentarac o Larssonu...

U dubrovačkim kinima: Oscarom nagrađena Judy, dokumentarac o Larssonu…

Dubrovački kinematografi imanju novi filmski program.

KINO PROGRAM, 27.02. – 03.03.2020.    

Kino Sloboda

27.veljače

17.00 ZABORAVLJENI PRINC – Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul  : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST – Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

28.veljače

17.00 ZABORAVLJENI PRINC –  Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST – Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul : Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

29.veljače

 15.30 PLAYMOBILE – Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

17.15 ZABORAVLJENI PRINC – Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.15 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.30 21 MOST – Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

01.ožujka

15.30 PLAYMOBILE – Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

17.15 ZABORAVLJENI PRINC – Avantura, obiteljski ; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.15 21 MOST – Krimi, triler; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

02.ožujka

17.00 PLAYMOBILE – Animirani ; 99 min

Režija : Lino DiSalvo

19.00 21 MOST – Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

03.ožujka

20.30 SPLITSKI STANDUP

            „BACK2BLACK“

04.ožujka

17.00 ZABORAVLJENI PRINC – Avantura, obiteljski; 102min

Režija : Michel Hazanavicius

Ul : Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK – Triler ;  125 min

Režija : Leigh Whannell

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 21 MOST – Krimi, triler ; 99 min

Režija : Brian Kirk

Ul: Chadwick Boseman, J.K. Simmons, Sienna Miller

Dvorana Visia  

27.veljače / February,27th

18.00 PARAZIT – Drama ; 132min

Režija : Bong Joon Ho

Ul : Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

20.15 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM – Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

28. veljače

18.00  JUDY  * Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

20.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM – Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

29.veljače 

18.55 Metropolitan HD Live :

            Handel: AGRIPPINA

01.ožujka 

18.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM – Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

20.00  JUDY  * Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

02.ožujka 

18.00 PARAZIT – Drama ; 132min

Režija : Bong Joon Ho

Ul : Song Kang Ho, Lee Sun Kyun, Cho Yeo Jeong

20.15 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM/ – Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

03.ožujka

18.00  JUDY  * Biografija, drama, glazbeni ; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

20.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM – Dokumentarni ; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

04.ožujka

18.00 STIEG LARSSON: ČOVJEK KOJI SE IGRAO VATROM – Dokumentarni; 100 min

Režija : Henrik Georgsson

20.00  JUDY  * Biografija, drama, glazbeni ; 118min

Režija : Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

*Oscar 2020: GLAVNA ŽENSKA ULOGA : RENEE ZELLWEGER (Judy)

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA