22.8 C
Dubrovnik
Ponedjeljak, 29 travnja, 2024
NaslovnicaSportTaekwon-do klub "Shark" se vratio s prvenstva Hrvatske s 11 državnih prvaka

Taekwon-do klub “Shark” se vratio s prvenstva Hrvatske s 11 državnih prvaka

Taekwon-do klub “Shark” postigao je izvanredan uspjeh ovog vikenda na Prvenstvu Hrvatske u Šibeniku. Klub je predstavljalo 40 natjecatelja, a zauzeli smo i 2. mjesto u ukupnom poretku od 15 klubova.

Klub može biti iznimno ponosan na svoje članove koji su ukupno osvojili 45 medalja, a među njima je 11 državnih prvaka: Maroje Capurso, Luči Popara, Nina Vukanović, Laura Obad, Antun Kresić, Gita Vlašić, Ante Musić, Iris Radulj, Nikola Tomić, Sandro Čikato i Sofija Pikić.

Posebno priznanje ide našim najmlađim članovima – Luči Popara i Maroje Capurso, koji su osvojili pehare za najboljeg dječaka i djevojčicu turnira!

Ostali članovi koji su se natjecali također su pokazali svoje iznimne vještine, a neki od njih su postigli značajne uspjehe na natjecanju.

Orsat Karužić – bronca borbe

Ekipa koja je bila na natjecanju, ali ovoga puta nije uspjela doci do medalje su: Ana Vukanović, Mauro Garvan, Nina Lusić, Kate Pavličević, Nina Miletić, Viktoria Vidoš i Lorena Jelčić.

Taekwon-do klub “Shark” svojim uspjehom na Prvenstvu Hrvatske pokazao je da ima talentirane i posvećene članove koji su spremni naporno raditi kako bi postigli izvanredne rezultate. Klub se nada da će nastaviti postizati ovakve uspjehe u budućnosti, a njihovi članovi će nastaviti nastupati na natjecanjima diljem Hrvatske i regije.