9 C
Dubrovnik
Naslovnica Lifestyle SVI U KINO - Pogledajte što je na programu!

SVI U KINO – Pogledajte što je na programu!

Dubrovački Kinematografi imaju novi filmski program.

KINO PROGRAM / 19.11.-25.11.2020.

Kino Sloboda

19.studenog

17.00 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU/ sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

18.45 TESLA

Biografski, drama; 102min; Režija:Michael Almereyda 

Ul: Ethan Hawke, Kyle MacLachlan, Eve Hewson

20.30 PRAZNI ČOVJEK

Horor; 137min; Režija:David Prior

Ul: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

20.studenog

17.00 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU / sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

18.45 POKAJNIK

Akcija; 99min; Režija:Mark Williams 

Ul: Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney

20.30 PRAZNI ČOVJEK

Horor; 137min; Režija:David Prior

Ul: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

21.studenog

15.30 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU / sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

17.15 JEDNOM DAVNO

Obiteljski, fantazija; 94min;  Režija: Brenda Chapman

Ul :Angelina Jolie, Gugu Mbatha-Raw, Michael Caine, Derek Jacobi, Anna Chancellor

19.00 TRAUTMANN

Romantika,drama,biografski; 120min; Režija:Marcus H. Rosenmüller

Ul : David Kross, Freya Mavor, Harry Melling

21.15 POKAJNIK

Akcija; 99min; Režija:Mark Williams 

Ul: Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney

22.studenog

15.30 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU / sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

17.15 JEDNOM DAVNO

Obiteljski, fantazija; 94min;  Režija: Brenda Chapman

Ul :Angelina Jolie, Gugu Mbatha-Raw, Michael Caine, Derek Jacobi, Anna Chancellor

19.00 TESLA

Biografski, drama; 102min; Režija: Michael Almereyda 

Ul: Ethan Hawke, Kyle MacLachlan, Eve Hewson

21.00 TRAUTMANN

Romantika,drama,biografski; 120min; Režija:Marcus H. Rosenmüller

Ul : David Kross, Freya Mavor, Harry Melling

23.studenog

19.00 POKAJNIK

Akcija; 99min; Režija:Mark Williams 

Ul: Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney

21.00 PRAZNI ČOVJEK

Horor; 137min; Režija:David Prior

Ul: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

24.studenog

18.00 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU / sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

20.00 TRAUTMANN

Romantika,drama,biografski; 120min; Režija:Marcus H. Rosenmüller

Ul : David Kross, Freya Mavor, Harry Melling

25.studenog

18.00 KUĆNI LJUBIMCI NA TAJNOM ZADATKU / sinkronizirano

Animirani; 92min;  Režija :Reinhard Klooss

Gl :Marko Cindrić, Tihana Fraculj, Ronald Žlabur, Marko Torjanac, Janko Popović Volarić

20.00 PRAZNI ČOVJEK

Horor; 137min; Režija:David Prior

Ul: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

Dvorana Visia

19.studenog

18.00 UNDINE 

Romansa, drama; 90min;  Režija : Christian Petzold

Ul: Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle

***Berlinale 2020 – Silver Bear for Best Actress, FIPRESCI Prize; Film Fest Gent 2020; BFI London Film Festival 2020; Chicago Int’l Film Festival 2020; Busan Int’l Film Festival 2020

20.00 OTAC

Drama; 120min;  Režija: Srdan Golubović

Ul:Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski, Muharem Hamzić

***Berlinale 2020 – Panorama – Audience Award, Ecumenical Jury Prize; Sarajevo Film Festival 2020; Pula Film Festival 2020 – Audience Award, Best Actor; Sofia Int’l FF 2020

20.studenog

18.00 UNDINE 

Romansa, drama; 90min;  Režija : Christian Petzold

Ul: Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle

***Berlinale 2020 – Silver Bear for Best Actress, FIPRESCI Prize; Film Fest Gent 2020; BFI London Film Festival 2020; Chicago Int’l Film Festival 2020; Busan Int’l Film Festival 2020

20.00 TRAUTMANN

Romantika,drama,biografski; 120min; Režija:Marcus H. Rosenmüller

Ul : David Kross, Freya Mavor, Harry Melling

21.studenog

18.00 OTAC

Drama; 120 min;  Režija: Srdan Golubović

Ul:Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski, Muharem Hamzić

*** Berlinale 2020 – Panorama – Audience Award, Ecumenical Jury Prize; Sarajevo Film Festival 2020; Pula Film Festival 2020 – Audience Award, Best Actor; Sofia Int’l FF 2020

20.30 SRETAN PRINC

Biografski, drama;  105min; Režija:Rupert Everett

Ul: Emily Watson, Colin Firth, Colin Morgan

22.studenog

18.00 SRETAN PRINC

Biografski, drama;  105min; Režija:Rupert Everett

Ul: Emily Watson, Colin Firth, Colin Morgan

20.00 OTAC

Drama; 120 min;  Režija: Srdan Golubović

Ul:Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski, Muharem Hamzić

*** Berlinale 2020 – Panorama – Audience Award, Ecumenical Jury Prize; Sarajevo Film Festival 2020; Pula Film Festival 2020 – Audience Award, Best Actor; Sofia Int’l FF 2020

23.studenog

18.00 TRAUTMANN

Romantika,drama,biografski; 120min; Režija:Marcus H. Rosenmüller

Ul : David Kross, Freya Mavor, Harry Melling

20.15 UNDINE 

Romansa, drama; 90min;  Režija : Christian Petzold

Ul: Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle

***Berlinale 2020 – Silver Bear for Best Actress, FIPRESCI Prize; Film Fest Gent 2020; BFI London Film Festival 2020; Chicago Int’l Film Festival 2020; Busan Int’l Film Festival 2020

24.studenog

19.00 UNDINE 

Romansa, drama; 90min;  Režija : Christian Petzold

Ul: Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle

***Berlinale 2020 – Silver Bear for Best Actress, FIPRESCI Prize; Film Fest Gent 2020; BFI London Film Festival 2020; Chicago Int’l Film Festival 2020; Busan Int’l Film Festival 2020

21.00 SRETAN PRINC

Biografski, drama;  105min; Režija:Rupert Everett

Ul: Emily Watson, Colin Firth, Colin Morgan

25.studenog

19.00 TESLA

Biografski, drama; 102min; Režija: Michael Almereyda 

Ul: Ethan Hawke, Kyle MacLachlan, Eve Hewson

21.00 OTAC

Drama; 120 min;  Režija: Srdan Golubović

Ul:Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski, Muharem Hamzić

*** Berlinale 2020 – Panorama – Audience Award, Ecumenical Jury Prize; Sarajevo Film Festival 2020; Pula Film Festival 2020 – Audience Award, Best Actor; Sofia Int’l FF 2020

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

ETO NAS: na 15. rođendanu Soundset Raguse

Soundset Ragusa slavi 15. rođendan, a dutvnet kamera "upala" im je na slavlje … Dočekali su nas raspoloženi i veseli, a to...

KRATKI REZOVI: IN MEMORIAM Mustafa Nadarević, Tesla, …

U ovotjednom izdanju Kratkih rezova pogledajte… IN MEMORIAM Mustafa Nadarević (1943-2020) - izgubili smo jednoga od najvećih umjetnika u povijesti hrvatskog glumišta...

DUTVNET Mozaik/ RecikliranART dubrovačkih studenata/ Buzz večeri fotografije i vinyla/ Doček na Stradunu da ili ne?

Počelo je sedmo izdanje Dana kreativnih i kulturnih industrija u našem Gradu, a jedno od glavnih događanja sigurno je znanstveno umjetnički projekt...

SUSRETI UTORKOM: Antun Bašić i Marko Miloslavić: ŽUPKA je Župljanima šansa za bolju Župu dubrovačku

Na današnji dan lani osnovana je nova župska stranka Župka: imaju li isti entuzijazam kao prije, imaju li krticu u općinskoj upravi,...

Najnoviji komentari

Komentar tjedna by Lidija Crnčević

Put oko Svijeta

Slatki život Alise Nenadić