30.8 C
Dubrovnik
Ponedjeljak, 15 srpnja, 2024
NaslovnicaVijestiOdržano 13. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu, evo tko je bio najuspješniji

Održano 13. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu, evo tko je bio najuspješniji

U organizaciji Stolnoteniskog Saveza Dubrovačko-neretvanske županije, a uz pomoć  STK Konavljanin i STK Libertas Marinkolor u nedjelju, 13.11.2022. u Športskoj dvorani OŠ Gruda održano je 13. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu na kojem je sudjelovalo 72  natjecatelja koji dolaze  iz klubova: STK Konavljanin (Čilipi), STK Libertas Marinkolor, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

Ovo su najuspješniji natjecatelji 13. Županijskog prvenstva u stolnom tenisu

Klinceze

1. Romea Matas (STK Lučica)

2. Maris Martinović (STK Libertas Marinkolor)

3. Antea Tasovac (STK Lučica)

3. Vesna Prižmić (STK Lučica)

Najmlađi kadeti

1. Ema Šeparović (STK Lučica)

2. Dora Pamuklić (STK Libertas Marinkolor)

3. Helena Prizmić (STK Lučica)

Mlađi kadeti

1. Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)

2. Mateo Franulović (STK Lučica)

3. Marko Brnardić (STK Konavljanin)

3. Petar Kvesić (STK Konavljanin)

Mlađe kadetkinje

1. Rina Surjan (STK Lučica)

2. Dalia Schmuch (STK Konavljanin)

3. Ivana Spahić (STK Konavljanin)

Kadeti

1. Luka Krilanović (STK Libertas Marinkolor)

2. Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)

3. Mateo Pavlić (STK Konavljanin)

3. Antonio Bećir (STK Konvaljanin)

Kadetkinje

1. Lara Matas (STK Lučica)

2. Leona Čupić (STK Konavljanin)

3. Nina Markoni (STK Konavljanin)

Mlađi juniori

1. Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)

2. Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)

3. Juraj Hrćan (STK Konavljanin)

3. Andrej Hrćan (STK Konavljanin)

Juniori

1. Antonio Pavlić (STK Konavljanin)

2. Leo Spahić (STK Konavljanin)

Seniori

1. Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor)

2. Vedran Đurđević (STK Libertas Marinkolor)

3. Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)

3. Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)

Seniorke

1. Sandra Đurišić (STK Konavljanin)

2. Ivana Anić (STK Lučica)

Veterani 40 +

1. Robert Tothorti (STK Libertas Marinkolor)

2. Mihovil Obrvan (STK Ploče)

3. Božo Čavala (STK Libertas Marinkolor)

3. Kuzma Stipković (STK Lučica)

Veterani 50 +

1. Milo Stražičić (STK Konavljanin)

2. Orlando Glamuzina (STK Ploče)

3. Boris Dragojević (STK Lučica)

3. Dragan Bodiroga (STK Libertas)

Veterani 60 +

1. Ivan Ravlić (STK Ploče)

2. Siniša Desnica (STK Libertas Marinkolor)

3. Dragan Kasač (STK Libertas Marinkolor)

3. Zoran Šutić (STK Ploče)

Parovi

1. Filip Mikulić/Vedran Đurđević (STK Libertas Marinkolor)

2. Marko Venier/Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor)

3. Goran Raspopović /Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)

3. Milo Stražičić (STK Konvaljanin) Siniša Desnica (STK Libertas Marinkolor)

“Čestitamo svim natjecateljima i osvajačima medalji”, porčučili su organizatori.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA