11 C
Dubrovnik
Utorak, 20 travnja, 2021
Naslovnica Lifestyle NOVI PROGRAM U DUBROVAČKIM KINIMA: Mortal Kombat, Barb i Star na putu...

NOVI PROGRAM U DUBROVAČKIM KINIMA: Mortal Kombat, Barb i Star na putu za Vista del Mar, Vukovi…

KINO PROGRAM / 08.04.- 14.04.2021.     

Kino Sloboda

08.travnja (četvrtak)

17.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

09.travnja (petak)

17.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR

Komedija;107min;Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

19.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

21.00  NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

10.travnja (subota)

16.00 KAPETAN SABLJOZUBI I MAGIČNI DIJAMANT

Animirani; 82min;

Režija: Razmus A. Sivertsen

17.30 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.30 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.30 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

11.travnja (nedjelja)

17.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.00 SJENA ŠPIJUNA 

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

12.travnja (ponedjeljak)

17.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

21.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

13.travnja (utorak)

17.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

21.00 SJENA ŠPIJUNA 

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

14.travnja (srijeda)

17.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.00 SJENA ŠPIJUNA 

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

Dvorana Visia

08.travnja (četvrtak)

18.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

09.travnja (petak)

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 Nominirani za Oscara: MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

10.travnja (subota)

18.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

11. travnja (nedjelja)

18.30 VUKOVI

Obiteljski, drama; 96min; Režija: Samuel Kishi

Ul: Martha Reyes Arias, Maximiliano Nájar Márquez, Leonardo Nájar Márquez

20.30 NEOBIČNI ŽIVOTI  

Komedija,drama; 114min; Režija: Olivier Nakache, Éric Toledano

Ul: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent

12.travnja (ponedjeljak)

19.00 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic |

20.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

13.travnja (utorak)

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic

14.travnja (srijeda)

18.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

Komentar tjedna by Lidija Crnčević

Put oko Svijeta

Slatki život Alise Nenadić