33.8 C
Dubrovnik
Ponedjeljak, 22 srpnja, 2024
NaslovnicaLifestyleNOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINA: Godzilla vs. Kong, Sjena špijuna, Nobody, Duša...

NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINA: Godzilla vs. Kong, Sjena špijuna, Nobody, Duša…

KINO PROGRAM / 01.04.- 07.04.2021.     

Kino Sloboda

01.travnja

17.30 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.15 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

02.travnja

17.00 Nominirani za Oscara : DUŠA / 3d / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

03.travnja

15.30 Nominirani za Oscara : DUŠA / 3d / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

17.30 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.15 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

04.travnja

NEMA PROJEKCIJA

05.travnja

17.00 Nominirani za Oscara : DUŠA / 3d / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

06.travnja

17.00 PRIČE IZ SKRIVENOG GRADA : DRVO ŽELJA

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 90min; Režija: Ricard Cussó

19.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

07.travnja

17.00 PAZI SE ČAROBNJAKA /  sinkronizirano

Animirani; 97min;  Režija: Andrés Couturier

Ul: Toby Kebbell, Lily Collins, Keith Wickham

19.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard 

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke 

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

Dvorana Visia

01.travnja

18.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

02.travnja

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 Plava projekcija : ZAŠTO SKAČEM 

Dokumentarni; 82min; Režija: Jerry Rothwell

Gl: Jim Fujiwara, David Mitchell, Jordan O’Donegan

03.travnja

18.30 VUKOVI

Obiteljski, drama; 96min; Režija: Samuel Kishi

Ul: Martha Reyes Arias, Maximiliano Nájar Márquez, Leonardo Nájar Márquez

20.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

04. i 05. travnja

NEMA PROJEKCIJA

06.travnja

18.30 ZAŠTO SKAČEM 

Dokumentarni; 82min; Režija: Jerry Rothwell

Gl: Jim Fujiwara, David Mitchell, Jordan O’Donegan

20.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

07.travnja

18.30 VUKOVI

Obiteljski, drama; 96min; Režija: Samuel Kishi

Ul: Martha Reyes Arias, Maximiliano Nájar Márquez, Leonardo Nájar Márquez

20.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

FOTO: Youtube Screenshot

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA