28.1 C
Dubrovnik
Nedjelja, 19 srpnja, 2026
HomeSportNajstariji sin uglednog konavoskog kirurga gradi nogometnu karijeru

Najstariji sin uglednog konavoskog kirurga gradi nogometnu karijeru

Maroje Kostopeč, najstariji sin uglednog abdiminalnog kirurga dr. Pava Kostopeča, novi je vratar Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, objavili su danas iz kluba.

Kostopeč, mladi hrvatski reprezentativac (U-19), u Rijeku je stigao iz redova zagrebačke Lokomotive potpisavši trogodišnji ugovor s riječkim prvoligašem.

– Izrazito sam zahvalan što sam mogao doći u Rijeku, smatram da je Rijeka vrhunski i klub i veselim se svim izazovima koji me očekuju. Ono što mi je najljepše jest način na koji su me svi dočekali, predsjednik Damir Mišković rekao mi je da ću vidjeti da je ovaj klub poput obitelji i nakon načina na koji su me svi primili mogu reći da se već prvog dana osjećam kao član obitelji. Želim zahvaliti Bogu na svemu dosad što sam prošao i novom izazovu koji me čeka, rekao je Maroje za NK Rijeka nakon potpisa ugovora.

Maroje je svoj put krenuo u lokalnom klubu, NK Croatia 98, a kao i mnogi vratari prvo je krenuo u ulozi igrača, a potom je u Lokomotivi proveo punih deset godina. Nedavno je nastupio i za reprezentaciju Hrvatske do 19 godina koja je ostvarila sjajan uspjeh plasmanom u polufinale EURO-a.

Po objavi transfera Kostopeču je čestitao je načelnik Lasić.

“Bravo za našu mladu nadu! Čestitke Maroju, njegovom novom klubu i cijeloj njegovoj obitelji. Ne sumnjamo uopće da će mladi Kostopeč daleko dogurati!”, napisao je Lasić.

Dodajmo i da je Maroje najstariji sin uglednog abdiminalnog kirurga dr. Pava Kostopeča.

FOTO: NK Rijeka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA