11.8 C
Petak, 19 travnja, 2024
NaslovnicaSportHrvatska je izgubila od Argentine 3:0 - u subotu igramo za broncu

Hrvatska je izgubila od Argentine 3:0 – u subotu igramo za broncu

Argentina je bila bolja, to moramo priznati, i zasluženo će igrati u finalu Svjetskog prvenstva. Navijači, koji su puni nade očekivali današnju utakmicu, tužnih lica dočekali su kraj, ali se u Studentskom centru na kraju ipak zapljeskalo našim Vatrenima.

Sporni jedanaesterac u prvom poluvremenu dao je Argenticima vjetar u leđa. Uslijedio je još jedan gol i na poluvremenu je bilo 2:0.

Drugo poluvrijeme Hrvatska mijenja igrače, ali to nije bilo dovoljno za izjednačenje. Argentici su bili bolji i zasluženo pobijedili. Na kraju utakmice, navijači su očekivali, a igrači se trudili dati bar jedan gol, ali nakon 95 minuta utakmica je završila.

Nije ovoga puta bilo ni bakljade u kružnom toku u Lapadu, jer su jake policijske snage stražarile i prije kraja utakmice, no kroz Lapad, a i cijeli grad odjekuju petarde. Tužni smo večeras, ali do subote će proći.