26.8 C
Dubrovnik
Četvrtak, 3 srpnja, 2025
HomeVijestiObnavlja se nogostup u Svetom Jakovu i Mokošici

Obnavlja se nogostup u Svetom Jakovu i Mokošici

U sklopu radova na održavanju komunalne infrastrukture i programa pojačanog održavanja prometnica i javnih površina, Upravni odjel za komunalne djelatnosti, promet i mjesnu samoupravu Grada Dubrovnika putem ugovornog izvođača započeo je radove na obnovi nogostupa na dvije lokacije – kod crkve sv. Jakova U Ulici Vlaha Bukovca i u Novoj Mokošici.

U Ulici Vlaha Bukovca obnavlja se postojeći nogostup u dužini 140 metara uz rok izvođenja 10 dana i ugovorenu vrijednost radova od 48.837,50 eura.

U Ulici Bartola Kašića izvode se radovi obnove nogostupa i dijela parkirališta s postavljanjem zaštitne pješačke ograde: Rok za izvođenje ovih radova iznosi 30 dana, a ugovorna vrijednost radova iznosi 88.996,25 eura s PDV-om.

Radove izvodi tvrtka Tehnograda d.o.o.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA