13.8 C
Subota, 4 svibnja, 2024
NaslovnicaSport26.DUBROVNIK OPEN - pobjednik je Dalmacijacement

26.DUBROVNIK OPEN – pobjednik je Dalmacijacement

Ovog vikenda održan je 26. međunarodni judo turnir Dubrovnik Open. Na natjecanju je nastupilo 8 ekipa; Judo klub Sokol, Judo klub Tempo-Podstrana, Judo klub Dalmacijacement, Judo klub Kaštela, Judo klub Dubrovnik 1966, Judo klub Onogošt , Judo klub Alkar i domaćin natjecanja Judo klub Dubrovnik.

U ukupnom poretku klubova, 1. mjesto osvojio je Judo klub Dalmacija Cement, 2. mjesto osvojio je Judo klub Sokol i treće mjesto osvojio je Judo klub Onogošt.

Još jednom jednom je svu svoju čar pokazalo ekipno natjecanje jer je posljednji meč dana ujedno i odlučivao pobjednika turnira te pehar zasluženo odlazi s ekipom trenera Josipa Barića.

Domaćin natjecanja Judo klub Dubrovnik izgubio je u borbi za broncu i na kraju zauzeo je 4. mjesto. Plasman od petog mjesta zauzeo je Judo klub Kaštela koji je pobijedio Judo klub Dubrovnik 1966., dok je plasman od sedmog mjesta osvojila ekipa Judo kluba Alkar pobijedivši Judo klub Tempo -Podstrana.

Međunarodni judo turnir DUBROVNIK OPEN je ekipno natjecanje u judu koje je na inicijativu pokojnog trenera Željka Đapića održano prvi put 1997. godine u Dubrovniku i koji se već 26 godina tradicionalno održava u Dubrovniku.