Pitanje rješenja o iznajmljivanju apartmana došlo je i do Županijske skupštine. Tijekom vijećničkih pitanja Vlaho Ivaniš (HDZ) pitao je o što se događa po pitanju rješenja za apartmane i kako će se građani ponašati?
– Naš odjel za izdavanje dozvola radi odličan posao, tu smo ažurni i učinkoviti. Odbacujem da su neka rješenja donesena nezakonito o čemu se pisalo u medijima, sve je uredno. I bez repova. Ako je nekome nešto sporno neka se javi Ministarstvu – poručio je župan Blaž Pezo.






