30.8 C
Dubrovnik
Subota, 13 srpnja, 2024
NaslovnicaLifestyleTJEDAN U DUBROVAČKIM KINEMATOGRAFIMA: Ubojice s razglednice, Igra strave, Jedriličarke s broda...

TJEDAN U DUBROVAČKIM KINEMATOGRAFIMA: Ubojice s razglednice, Igra strave, Jedriličarke s broda Maiden

KINO PROGRAM  29.10.- 04.11.2020.   

Kino Sloboda

29.listopada

17.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani ; 91min;

Režija  : Walth Dohrn

Gl/ : Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

19.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij ; 104min

Režija /: Danis Tanović;

 Ul/ : Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

21.00 IGRA STRAVE – Horor  ; 97min

Režija / Jacob Chase

Ul / : Azhy Robertson, Gillian Jacobs, John Gallagher Jr.

30.listopada

17.00 CRVENCIPELICA I SEDAM PATULJAKA – Animirani ; 93min

Režija : Sung Ho Hong

Gl/: Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić, Amar Bukvić, Mario Petreković, Ivan Dečak

19.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij ; 104min

Režija : Danis Tanović 

Ul : Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

21.00 IGRA STRAVE – Horor  ; 97min

Režija /: Jacob Chase

Ul : Azhy Robertson, Gillian Jacobs, John Gallagher Jr.

31.listopada

17.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani ; 91min;

Režija  : Walth Dohrn

Gl : Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

19.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE  – Kriminalistički, drama, misterij  ; 104min

Režija : Danis Tanović 

Ul : Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

21.00 IGRA STRAVE – Horor  ; 97min

Režija  Jacob Chase

Ul  : Azhy Robertson, Gillian Jacobs, John Gallagher Jr.

01.studenog

17.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani ; 91min

Režija  : Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE  – Povijesna drama; 97min;

Režija : Milan Trenc

Ul : Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij ; 104min

Režija: Danis Tanović

Ul: Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

02.studenog

18.00 CRVENCIPELICA I SEDAM PATULJAKA – Animirani; 93min

Režija: Sung Ho Hong

Gl : Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić, Amar Bukvić, Mario Petreković, Ivan Dečak

20.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Povijesna drama; 97min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

03.studenog

18.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

20.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij; 104min

Režija: Danis Tanović 

Ul : Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

04.studenog

18.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

20.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij; 104min

Režija: Danis Tanović

Ul : Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

Dvorana Visia

29.listopada

18.00 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka 

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kościukiewicz, Gabrijel Vidak

20.00 RADIOAKTIVNA – Biografija, drama;  113 min

Režija: Marjane Satrapi

Ul: Rosamund Pike, Anya Taylor-Joy, Sam Riley

30.listopada

18.00 FATIMA – Drama;  113 min

Režija: Marco Pontecorvo

Ul: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson

20.00 DokuPremijera : JEDRILIČARKE S BRODA MAIDEN – Dokumentarni;  97min

Režija: Alex Holmes

31.listopada

18.00 PINOKIO- Fantazija; 125min

Režija: Matteo Garrone 

Ul: Roberto Benigni, Federico Ielapi, Rocco Papaleo, Massimo Ceccherini

20.30 KAKO BITI DOBRA SUPRUGA – Komedija, drama; 105min

Režija: Martin Provost

Ul: Juliette Binoche, Yolande Moreau, Noémie Lvovsky

01.studenog

Nema projekcija

02.studenog

19.00 FATIMA – Drama;  113 min

Režija: Marco Pontecorvo

Ul: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson

21.00 NE BRINI, NEĆE ON DALEKO STIĆI – Biografski,komedija,drama; 114min

Režija: Gus Van Sant

Ul: Joaquin Phoenix, Jonah Hill, Rooney Mara

03.studenog

19.00 KAKO BITI DOBRA SUPRUGA – Komedija, drama; 105min

Režija: Martin Provost

Ul: Juliette Binoche, Yolande Moreau, Noémie Lvovsky

21.00 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka 

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kościukiewicz, Gabrijel Vidak

04. studenog

19.00 JEDRILIČARKE S BRODA MAIDEN – Dokumentarni;  97min

Režija: Alex Holmes

21.00 RADIOAKTIVNA – Biografija, drama;  113 min

Režija: Marjane Satrapi

Ul: Rosamund Pike, Anya Taylor-Joy, Sam Riley

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA