32.8 C
Dubrovnik
Nedjelja, 14 srpnja, 2024
NaslovnicaLifestyleNOVOSTI U DUBROVAČKIM KINEMATOGRAFIMA: Klub sretno razvedenih, Skandalozno ponašanje, Noćna straža

NOVOSTI U DUBROVAČKIM KINEMATOGRAFIMA: Klub sretno razvedenih, Skandalozno ponašanje, Noćna straža

KINO PROGRAM, 05.11.- 11.11.2020.    

Kino Sloboda

05.studenog

17.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

19.00 KLUB SRETNO RAZVEDENIH – Komedija; 109min

Režija: Michaël Youn

Ul : Arnaud Ducret, François-Xavier Demaison, Caroline Anglade

21.00 SKANDALOZNO PONAŠANJE – Drama, povijesni; 106min

Režija: Philippa Lowthorpe

Ul: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Greg Kinnear, Rhys Ifans

06.studenog

17.00 VIK I ČAROBNI MAČ – Animirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Gl: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

19.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij ;104min

Režija: Danis Tanović;

Ul: Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

21.00 SKANDALOZNO PONAŠANJE – Drama, povijesni; 106min

Režija: Philippa Lowthorpe

Ul: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Greg Kinnear, Rhys Ifans

07.studenog

17.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

19.00 KLUB SRETNO RAZVEDENIH – Komedija; 109min

Režija: Michaël Youn

Ul: Arnaud Ducret, François-Xavier Demaison, Caroline Anglade

21.00 SKANDALOZNO PONAŠANJE – Drama, povijesni; 106min

Režija: Philippa Lowthorpe

Ul: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Greg Kinnear, Rhys Ifans

08.studenog

17.00 VIK I ČAROBNI MAČ – Animirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Gl: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

19.00 SKANDALOZNO PONAŠANJE – Drama, povijesni; 106min

Režija: Philippa Lowthorpe

Ul: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Greg Kinnear, Rhys Ifans

21.00 UBOJICE S RAZGLEDNICE – Kriminalistički, drama, misterij; 104min

Režija: Danis Tanović;

Ul: Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Naomi Battrick

09.studenog

18.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

20.00 KLUB SRETNO RAZVEDENIH – Komedija; 109min

Režija: Michaël Youn

Ul : Arnaud Ducret, François-Xavier Demaison, Caroline Anglade

10.studenog

18.00 VIK I ČAROBNI MAČ – Animirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Gl: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

20.00 SKANDALOZNO PONAŠANJEDrama, povijesni; 106min

Režija: Philippa Lowthorpe

Ul: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Greg Kinnear, Rhys Ifans

11.studenog

18.00 TROLOVI : SVJETSKA TURNEJA – Animirani; 91min

Režija: Walth Dohrn

Gl: Renata Sabljak, Pavao Fabijan Medvešek, Mladen Vasari, Dušan Bućan

20.00 KLUB SRETNO RAZVEDENIH – Komedija; 109min

Režija: Michaël Youn

Ul: Arnaud Ducret, François-Xavier Demaison, Caroline Anglade

Dvorana Visia

05.studenog

18.00 ZAPOSLENE DJEVOJKE – Drama; 91min

Režija: Frédéric Fonteyne, Anne Paulicevich

Ul: Sara Forestier, Noémie Lvovsky, Annabelle Lengronne

20.00 DokuPremijera :  POVUCI – POTEGNI Dokumentarni;  61 min;  Režija: Neven Hitrec

06.studenog

18.00 VELIČANSTVENI GUBITNICI – Avantura, komedija;  117 min

Režija: Sebastián Borensztein

Ul: Ricardo Darín, Luis Brandoni, Chino Darín, Verónica Llinás, Daniel Aráoz

20.00 NOĆNA STRAŽAKriminalistički, drama; 110min

Režija: Joel Souza

Ul: Scottie Thompson, Bridget Moynahan, David Krumholtz

07.studenog

18.00 ZAPOSLENE DJEVOJKE – Drama; 91min

Režija: Frédéric Fonteyne, Anne Paulicevich

Ul: Sara Forestier, Noémie Lvovsky, Annabelle Lengronne

20.00 NOĆNA STRAŽA – Kriminalistički, drama; 110min

Režija: Joel Souza

Ul: Scottie Thompson, Bridget Moynahan, David Krumholtz

08.studenog

18.00 Tjedan ZFf-a : BOSONOGI CAR /  ZFF 2019. – Komedija; 98min

Režija: Jessica Woodworth, Peter Brosens

Ul: Peter Van Den Begin, Titus De Voogdt, Bruno Georis, Lucie Debay

20.00 ZAPOSLENE DJEVOJKE – Drama; 91min

Režija: Frédéric Fonteyne, Anne Paulicevich

Ul: Sara Forestier, Noémie Lvovsky, Annabelle Lengronne

09.studenog

19.00 Tjedan ZFf-a : STARI MOMCI / ZFF 2018. – Komedija;  95 min

Režija: Toby MacDonald

Ul: Alex Lawther, Jonah Hauer-King, Pauline Etienne, Joshua Mcguire, Denis Ménochet

21.00 VELIČANSTVENI GUBITNICI – Avantura, komedija;  117 min;

Režija: Sebastián Borensztein

Ul: Ricardo Darín, Luis Brandoni, Chino Darín, Verónica Llinás, Daniel Aráoz

10.studenog

18.30 Tjedan ZFf-a : SICILIJANSKA BAJKA /  ZFF 2017.- Krimi, drama, fantazija /  122 min;  Režija: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza

Ul: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari

21.00 NOĆNA STRAŽA – Kriminalistički, drama; 110min

Režija: Joel Souza

Ul: Scottie Thompson, Bridget Moynahan, David Krumholtz

11.studenog

19.00 POVUCI – POTEGNI – Dokumentarni;  61 min;

Režija: Neven Hitrec

21.00 VELIČANSTVENI GUBITNICI – Avantura, komedija;  117 min;

Režija: Sebastián Borensztein

Ul: Ricardo Darín, Luis Brandoni, Chino Darín, Verónica Llinás, Daniel Aráoz

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA