27.8 C
Dubrovnik
Srijeda, 24 srpnja, 2024
NaslovnicaInfocentarNovi program u Dubrovačkim kinematografima

Novi program u Dubrovačkim kinematografima

Dubrovački kinematografi od četvrtka imaju novi kino program:

KINO PROGRAM, 08.10.- 14.10.2020.    

Dvorana Visia

08.listopada

17.00 VIK I ČAROBNI MAČ –Animirani sinkronizirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Ul: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Drama; 97 min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kosciukiewicz

09.listopada

17.00 VIK I ČAROBNI MAČ – Animirani sinkronizirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Ul: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Drama; 97 min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 ČASNIK I ŠPIJUN *** – Drama; 132min

Režija: Roman Polanski

Ul: Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Gregory Gadebois

*** Srebrni lav – velika nagrada žirija (filmski festival u Veneciji), Nagrada FIPRESCI – filmski festival u Veneciji, 12 nominacija za nagradu Cesar, uključujući one za najbolji film i režiju

10.listopada

17.00 PINOKIO- Fantazija; 125min

Režija: Matteo Garrone 

Ul: Roberto Benigni, Federico Ielapi, Rocco Papaleo, Massimo Ceccherini

19.15 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kosciukiewicz

21.00 ČASNIK I ŠPIJUN ***- Drama; 132min

Režija: Roman Polanski

Ul: Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Gregory Gadebois

*** Srebrni lav – velika nagrada žirija (filmski festival u Veneciji), Nagrada FIPRESCI – filmski

festival u Veneciji, 12 nominacija za nagradu Cesar, uključujući one za najbolji film i režiju

11.listopada

17.00 VIK I ČAROBNI MAČ – Animirani sinkronizirani; 82min

Režija: Éric Cazes

Ul: Robert Ugrina, Sanja Hrenar, Zoran Pribičević, Damir Martinović Mrle

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Drama; 97 min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 GREENLAND : POSLJEDNJE UTOČIŠTE – Akcija, triler; 119min

Režija: Ric Roman Waugh 

Ul: Gerard Butler, Morena Baccarin, Scott Glenn

12.listopada

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Drama; 97 min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 ČASNIK I ŠPIJUN ***- Drama; 132min

Režija: Roman Polanski

Ul: Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Gregory Gadebois

*** Srebrni lav – velika nagrada žirija (filmski festival u Veneciji), Nagrada FIPRESCI – filmski festival u Veneciji, 12 nominacija za nagradu Cesar, uključujući one za najbolji film i režiju

13.listopada

19.00 RIBANJE I RIBARSKO PRIGOVARANJE – Drama; 97 min

Režija: Milan Trenc

Ul: Rade Šerbedžija, Leon Lučev, Bojan Brajčić, Lorenco Damjanić

21.00 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kosciukiewicz

14.listopada

19.00 MARE – Drama; 84min

Režija: Andrea Štaka

Ul: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kosciukiewicz

21.00 GREENLAND : POSLJEDNJE UTOČIŠTE – Akcija, triler; 119min

Režija: Ric Roman Waugh 

Ul: Gerard Butler, Morena Baccarin, Scott Glenn

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA