28.8 C
Dubrovnik
Utorak, 23 srpnja, 2024
NaslovnicaNovi kino - program u našim kinima je stigao!

Novi kino – program u našim kinima je stigao!

Gužva vam je? Ništa ne stižete? Možda je najbolji savjet da vidite što ima na repertoaru u kinu Sloboda i Visia i napravite kratku pauzu za dobar film!

21.prosinca

Kino Sloboda

16.00 Maraton u nastavcima : Jež Bodljikavko, Tihoni Brčić, 6’47”, 2020

MEDINO BOŽIĆNO ČUDO / sinkronizirano

Obiteljska avantura; 80min; NOR/2022

Režija: Andrea Eckerbom

Ul: Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Mariann Hole, Nader Khademi

17.30   Maraton u nastavcima : Mooon, Ivana Guljašević Kuman, 5’36”, 2002.

                                                          Baloon, Dina Uglešić, 3′, 2021

WONKA / sinronizirana verzija

Obiteljska avantura; 112min; AUS, CAN, FRA, USA, GBR/2023

Režija: Paul King;  Ul: Timothée Chalamet, Olivia Colman, Hugh Grant, Keegan-Michael Key, Sally Hawkins, Rowan Atkinson

20.00 AQUAMAN I IZGUBLJENO KRALJEVSTVO

Avantura, akcija, fantazija; 124min; USA/2023

Režija: James Wan; Ul: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao

Kino Visia

18.30 SVA IMENA BOŽJA

Akcija, avantura, drama; 105min; ESP/2023

Režija: Daniel Calparsoro; Ul: Luis Tosar, Inma Cuesta, Nourdin Batán, Patricia Vico, Lucas Nabor, Antonio Buil

20.30 ANATOMIJA PADA

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul/Stars: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

22.prosinca

Kino Sloboda

16.00 Maraton u nastavcima : Prvi korak, Petra Kožar, 9’50”, 2019.

MEDINO BOŽIĆNO ČUDO / sinkronizirano

Obiteljska avantura; 80min; NOR/2022

Režija: Andrea Eckerbom

Ul: Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Mariann Hole, Nader Khademi

18.00 Maraton u nastavcima : Pisma na kraju šume, Jelena Oroz, 12’17”, 2022.

WONKA / sinkonizirana verzija

Obiteljska avantura; 112min; AUS, CAN, FRA, USA, GBR/2023

Režija: Paul King;  Ul/Stars: Timothée Chalamet, Olivia Colman, Hugh Grant, Keegan-Michael Key, Sally Hawkins, Rowan Atkinson

20.15 AQUAMAN I IZGUBLJENO KRALJEVSTVO

Avantura, akcija, fantazija; 124min; USA/2023

Režija: James Wan; Ul: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao

Kino Visia  

18.30 SVA IMENA BOŽJA

Akcija, avantura, drama; 105min; ESP/2023

Režija: Daniel Calparsoro; Ul: Luis Tosar, Inma Cuesta, Nourdin Batán, Patricia Vico, Lucas Nabor, Antonio Buil

20.30 ANATOMIJA PADA

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

23.prosinca

Kino Sloboda

14.00 MEDINO BOŽIĆNO ČUDO

Obiteljska avantura; 80min; NOR/2022

Režija: Andrea Eckerbom

Ul: Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Mariann Hole, Nader Khademi

15.30 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

Kino Visia

18.00 ANATOMIJA PADA

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

24.prosinca

Kino Sloboda

Nema projekcija

Kino Visia

Nema projekcija

25.prosinca

Kino Sloboda

Nema projekcija

Kino Visia

Nema projekcija

26.prosinca

Kino Sloboda

14.00 MEDINO BOŽIĆNO ČUDO/ sinkronizirano

Obiteljska avantura; 80min; NOR/2022

Režija: Andrea Eckerbom

Ul: Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Mariann Hole, Nader Khademi

16.00 AQUAMAN I IZGUBLJENO KRALJEVSTVO

Avantura, akcija, fantazija; 124min; USA/2023

Režija: James Wan; Ul: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao

 Kino Visia

18.00 ANATOMIJA PADA

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

27.prosinca

Kino Sloboda

14.00 MEDINO BOŽIĆNO ČUDO / sinkronizirano

Obiteljska avantura; 80min; NOR/2022

Režija: Andrea Eckerbom

Ul: Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Mariann Hole, Nader Khademi

16.30 PATKE SELICE / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 82min; FRA, USA/2023

Režija: Benjamin Renner, Guylo Homsy

Ul: Luna Baučić, Ozren Grabarić, Dijana Vidušin, Ervin Baučić, Ivan Šarić, Dražen Bratulić, Ruben Carović, Ana Begić Tahiri, Ivana Bakarić

18.00 ŽELJA / sinkronizirano

Animirana avantura, komedija; 92min; USA/2023

Režija: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ul: Franka Batelić, Matija Cvek, Lu Jakelić, Vanda Winter, Dražen Bratulić, Goran Grgić, Pero Juričić, Alma Prica, Dea Presečki, Marko Braić, Damir Kedžo

20.00 AQUAMAN I IZGUBLJENO KRALJEVSTVO

Avantura, akcija, fantazija; 124min; USA/2023

Režija: James Wan; Ul: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao

Kino Visia

18.00 ANATOMIJA PADA

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

20.45 SVA IMENA BOŽJA

Akcija, avantura, drama; 105min; ESP/2023

Režija: Daniel Calparsoro; Ul: Luis Tosar, Inma Cuesta, Nourdin Batán, Patricia Vico, Lucas Nabor, Antonio Buil

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA