22 C
Dubrovnik
Utorak, 23 lipnja, 2026
HomeLifestyleFOTO: Prvi je dan proljeća, najljepše je provesti ga u điru

FOTO: Prvi je dan proljeća, najljepše je provesti ga u điru

Mic po mic, dan po dan i već nam je stiglo proljeće, na radosti svih onih koji preferiraju tople i sunčane dane. Iako je jutros u Uvali još uvijek puhetala bura, to nije spriječilo broje Dubrovčane da ovaj prvi dan proljeća provedu na suncu i uz more. Plaža je tako jutros bila puna šetača, roditelja s djecom koja su uživala na igri na otvorenom, naših sugrađana u đir s ljubimcima, a điravali su i poneki turisti.

Tko je sve napravio đir Uvalom pogledajte u galerija.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

KOMENTAR TJEDNA