Dubrovački talenti: Josip Mihaljević i Leo Vulinović s Hajdukom do pobjede

Dva dječaka, mala nogometaša iz Škole nogometa DuTalent zapaženi su na turnirima na kojima su do sad igrali za svoju ekipu, te ih pozvali iz Hajduka da igraju s njima na međunarodnom nogometnom turniru u Medulinu – jednom od najprestižnijih turnira u Hrvatskoj. Josip Mihaljević kao igrač i Leo Vulinović kao vratar. Takodjer, osnivač i trener Škole nogometa DuTalent Hrvoje Šimunović na ovom je turniru bio pomoćni trener ekipi Hajduka.

Turnir se održavao od 28.travnja do 1.svibnja. Ekipa Hajduka s 2 malih Dubrovčana je osvojila 1.mjesto. U polufinalu pobijedili Dinamo, u finalu pobijedili Lokomotivu.
Inače konkurencija je bila velika. Na turniru je sudjelovalo 49 klubova, 164 ekipe, naši su se momci natjecali s Hajdukom i pobijedili u kategoriji U-8.