Na poziv glazbenog festivala „Skopsko ljeto“ za 2026. godinu Dubrovački gudački kvartet je nastupio u Ohridu i Skoplju 21. i 22. lipnja. Za ovu prigodu članovi kvarteta su bili:
Slobodan Begić i Karmen Begić violine, Iva Nodilo violončelo i Ante Blažević orgulje sa solistima iz Osijeka Anjom Papa Peranović sopran i Berislavom Jerkovićem bariton. Na programu su bila djela Johana Sebastiana Bacha- Sakralne kantate broj 56, 57, 84, i 158.









