Nikša Sentić (HDZ) pitao je župana zašto Županija još nema centar za veterane i što je po tom pitanju napravljeno te postoje li službene inicijative za realizaciju toga projekta.
Župan je rekao kako se zadnju godinu dana radi na projektu Centra za hrvatske branitelje, te najavio da se prema Ministarstvu hrvatskih branitelja išlo s lokacijom centra u uvali Klek, bivšeg odmarališta. Ta je pozicija dobra i možemo očekivati da Ministarstvo to prihvati kao rješenje i daljnje postupke oko kupnje nekretnine i realizacije toga projekta – rekao je župan Pezo.
Centar za veterane bit će u Kleku






