26.8 C
Dubrovnik
Utorak, 1 srpnja, 2025
HomeVijestiAeroitalia najavila novu liniju Dubrovnik - Forli

Aeroitalia najavila novu liniju Dubrovnik – Forli

Aeroitalia, kompanija osnovana prošlog ljeta koja u svojoj floti trenutno ima 4 zrakoplova, najavila je niz novih odredišta u predstojećem ljetnom redu letenja iz svoje glavne baze u Zračnoj luci Forli, u blizini gradova Ravene, Bolonje i Firence, javlja portal Croatian Aviation.

Do početka špice ljetne sezone, kompanija planira povećati svoju flotu. Operacije su planirane s zrakoplovima tipa B737-800, B737-700 te ATR72.

Linija Forli – Dubrovnik – Forli najavljena je od 15. lipnja, dva puta tjedno, sve do kraja ljetnog reda letenja, s zrakoplovima tipa ATR 72-600. U istom periodu Aeroitalia planira i liniju Forli – Zadar – Forli, također dva puta tjedno s istim tipom zrakoplova.

Kompanija je u svom priopćenju za medije najavila niz novih linija, no početak prodaje očekuje se sljedećeg tjedna, kada će biti poznati i dani u tjednu kada će navedene linije biti u prometu.

Osim Zadra i Dubrovnika, Aeroitalia je regiji najavila linije i prema Beogradu i Mostaru.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA