Otvorenje hrvatske triatlon sezone bio je u subotu & nedjelju 23.4. & 24.4. na Korčuli

Daniel Marušić i Goran Pulig predstavljali su triatlon klub Dubrovnik na Korčuli 24.4. na PH u srednje dugom triatlonu

PRVENSTVO HRVATSKE – ORGANIZATOR TK SPLIT & GRAD KORČULA

1.9km plivanje (LUKA KORČULA)

90km bicikla (KORČULA – VELA LUKA – ČARA – KORČULA)

21km trčanje (KORČULA – RAČIŠĆE – KORČULA)

Daniel Marušić osvojio zlato 1.mjesto u kategoriji M50 (ukupno 12.), plivanje 31:32, bicikla 3:10, trčanje 1:37

Goran PULIG je osvojio srebro u svojoj kategoriji M45 (ukupno 6.), plivanje 33:46, bicikla 2:42, trčanje 1:28

Sudjelovalo je 51 ukupno triatlonac

Dan prije Prvenstva Hrvatske organizirana je kraća utrka Sprint Triatlon gdje su sudjelovali ostali članovi TK Dubrovnik: Niki Madeško, Zoran Ateljević, Periša Zakarija

Na utrci građana (trčanje) prva dva mjesta su osvojile Karmen Fabris (1,mjesto) I Karemn Zakarija (2mjesto)