14.8 C
Dubrovnik
Ponedjeljak, 23 ožujka, 2026
HomeCrna kronikaMetkovska policija za teškog prekršitelja predložila kaznu zatvora - sud ga pustio...

Metkovska policija za teškog prekršitelja predložila kaznu zatvora – sud ga pustio na slobodu i kaznio novčano

Sud je donio odluku kojom se vozač pušta na slobodu i kažnjava novčanom kaznom od 2.680 eura, a teretno vozilo vraća vlasniku

Policijski službenici Policijske postaje Metković su tijekom redovne kontrole prometa u subotu, 21. ožujka, oko 23,40 sati na državnoj cesti D-8, na predjelu općine Slivno zaustavili teretno vozilo zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 47-godišnjak.

Vozač kod sebe nije imao prometnu dozvolu vozila, a prometnom kontrolom je utvrđeno da se radi o ponavljaču prometnih prekršaja koji je od 2017. godine sankcioniran čak 20 puta i kojem je vozačka dozvola poništena zbog prikupljenih negativnih prometnih bodova.

Obzirom da su za to bili ispunjeni zakonski uvjeti, teretno vozilo kojim je upravljao je privremeno oduzeto, a vozač uhićen i odveden na Općinski sud u Metkoviću uz prijedlog policije sudu da se kazni kaznom zatvora od 30 dana i novčanom kaznom od 30 eura.

Sud je donio odluku kojom se vozač pušta na slobodu i kažnjava novčanom kaznom od 2.680 eura, a teretno vozilo vraća vlasniku. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA