15.8 C
Dubrovnik
Utorak, 2 prosinca, 2025
HomeKulturaU prodaji ulaznice za tradicionalni Dubrovački božićni koncert

U prodaji ulaznice za tradicionalni Dubrovački božićni koncert

Tradicionalni Dubrovački božićni koncert održat će se u ponedjeljak, 22. prosinca u 20 sati u hotelu Valamar Lacroma, a svojim programom Dubrovčanima i svim gostima približit će se duh blagdana.

Koncertom će ravnati maestro Ivan Hut, a tradicionalnom nastupu Dubrovačkog simfonijskog orkestra će se ovom prigodom pridružiti 4 Tenora, sopranistice Renata Sabljak i Marija Vidović te zbor Blasius.

Koncertni program obuhvatit će raznovrsne tradicionalne pjesme, od dobro znanih božićnih klasika do autentičnih božićnih napjeva, pružajući publici glazbenu raznolikost i stvarajući pravu blagdansku atmosferu.

Ulaznice po cijeni od 15 i 18 eura mogu se kupiti u Tisak Media centru na Pilama od ponedjeljka do subote u vremenu od 8 do 20 sati kao i u KIC-u Luža od ponedjeljka do petka od 16 do 21, s iznimkom kada je prodajno mjesto zatvoreno: 6., 12., 20., 27. i 28. prosinca te 30. i 31. prosinca, kao i 1. i 2. siječnja te online na https://www.ulaznice.hr/web/event/4/13278.

Koncert je organiziran u suradnji Dubrovačkog simfonijskog orkestra s Gradom Dubrovnikom, Turističkom zajednicom grada Dubrovnika, Dubrovačkim ljetnim igrama i grupacijom Valamar.

Više informacija o Dubrovačkom božićnom koncertu te ostalim događanjima u okviru jedanaestog Dubrovačkog zimskog festivala dostupno je na festivalskoj internetskoj stranici te na društvenim mrežama, ali i na Kalendaru događanja Grada Dubrovnika.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

KOMENTAR TJEDNA