15.8 C
Dubrovnik
Nedjelja, 19 listopada, 2025
HomeSportMiše Sambrailo u svom prvom nastupu nakon 20 godina osvojio treće mjesto

Miše Sambrailo u svom prvom nastupu nakon 20 godina osvojio treće mjesto

Nakon što je dva puta bio viceprvak Hrvatske i nakon što se 20 godina nije natjecao, bodybuilder i fitnes trener iz Mandaljene Miše Sambrailo ambicijom i željom da se nakon toliko vremena opet aktivira, popenje na binu i odmjeri “snage” sa konkurencijom na Jagodina openu, jednom od najprestižnijih internacionalnih natjecanja u ovom dijelu Europe izazvao je mnoštvo pozitivnih reakcija.

Sigurno će svima koji ste ga podržali biti drago čuti da je Miše u svom prvom nastupu u kategoriji za veterane iznad 50 godina osvojio treće mjesto.

Samo natjecanje još nije gotovo i Sambrailo se planira natjecati u još nekim kategorijama, a za ovaj prvi izlazak na binu i ostvareni rezultat možemo samo čestitati.

Bivši viceprvak Hrvatske u bodybuildingu Miše Sambrailo iz Župe nakon 20 godina ponovno će pokazati mišiće na bini

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

KOMENTAR TJEDNA