Hrvatska se nakon 11 godina vratila na Dječji Eurosong, a predstavlja nas simpatični dječak iz Ploča, pobjednik prve sezone The Voice Kids.
Marino je na pozornici u Gruziji, otpjevao pjesmu Snovi, autorica Ines Prajo (glazba) i Arjana Kunštek (tekst). Nastupio je kao 3. od ukupno 18 mladih pjevača iz raznih europskih zemalja.
Glasovanje za najbolju pjesmu ovogodišnjeg Dječjeg Eurosonga otvoreno je jučer na službenoj stranici jesc.tv i trajalo je danas do 16:59. No, drugi krug glasovanja bit će otvoren nakon što svi kandidati izvedu svoj pjesme tijekom emisije uživo. Tijekom otprilike 15 minuta koliko će ovaj drugi krug glasovanja trajati moći ćete dati najviše tri glasa, a moći ćete glasovati i za predstavnika svoje zemlje odnosno Hrvatske. Potom će se glasovi pretvoriti u bodove i proglasiti pobjednik.
Natjecanje možete pratiti ovdje.
FOTO: Screenshot, Eurosong







