23.8 C
Dubrovnik
Četvrtak, 1 svibnja, 2025
NaslovnicaPolitikaBlaž Pezo u Stonu i Neretvi: Nastavljamo ulagati u našu županiju!

Blaž Pezo u Stonu i Neretvi: Nastavljamo ulagati u našu županiju!

Kandidati Hrvatske demokratske zajednice za župana i zamjenika župana Blaž Pezo i Joško Cebalo obišli su danas Ston i dolinu Neretve gdje su se družili s kandidatima za čelnike općina i gradova te članovima stranke i simpatizerima.

Kontinuitet ulaganja i razvoja Stona, Kule Norinske i Slivnoga zagarantiran je odabirom HDZ-ovih kandidata Vedrana Antunice, Nikole Krstičevića i Jurice Mušana, dok će pobjedom Ivana Škarića u Pločama i Zorana Popovića u Opuzenu ovi gradovi dobiti novu snagu i omogućiti kvalitetniji život našim sugrađanima.

Tijekom cijelog dana iskazana je snažna podrška Blažu Pezu i Hrvatskoj demokratskoj zajednici. Nastavak dobrog rada, brojni projekti i najavljena nova ulaganja garancija su pobjede i daljnjeg razvoja Dubrovačko-neretvanske županije.

“Moj cilj je, s novom energijom, nastaviti putem koji je već dobro utaban. Do sada smo postigli pozitivne rezultate, i zbog zajedničkog interesa važno je da zadržimo kontinuitet i stabilnu vertikalu vlasti – kako na državnoj, tako i na lokalnoj razini.”- zaključio je kandidat za župana Blaž Pezo.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

NJORGANJE