Utorak, 07.09.2010
 
 
 
 
ŠUICA REAGIRALA NA VLAHUŠIĆEV INTERVJU
Danas disco, sutra ambulanta
Na konferenciji za novinare predsjednica GO HDZ-a i saborska zastupnica Dubravka Šuica osvrnula se na intervju koji je gradonačelnik Andro Vlahušić dao za jedan regionalni tjednik.  Vlahušić u u članku zastupa tezu kako Hrvatsku treba podijeliti u šest regija, a Dubrovnik bi po njegovoj procjeni trebao pripasti Splitskoj regiji. „Smiješno je i izlično da gradonačelnik smatra da Dubrovnik ne treba biti na čelu regije", istaknula je Šuica.
Vlahušić je u navedenom tekstu rekao kako Dubrovnik i Zadar nikad nisu bili regije kao ni Karlovac ni Gospić. Šuica smatra kako se Dubrovnik po svojoj važnosti ne može uspoređivati s drugim gradovima slične veličine, te da zaslužuje poseban status.
Za Vlahušića je rekla kako je konstantno u kampanji, te kako nas po povratku sa studijskih putovanja svaki put zaspe novim idejama i vizijama. „ Danas disco, sutra ambulanta, a ništa se nije ostvarilo", rekla je Šuica te dodala kako gradonačelnik svojom retorikom kreira antipoduzetničku klimu u Gradu.
Šuica smatra kako gradonačelnikov posao nije izricati političke stavove o regionalnoj podjeli, nego bavljenje komunalnim problemima.
Osvrnuvš se na situaciju stečaja u GP-u Šuica je izjavila kako se Vlahušić postavio kao dušobrižnik, te tako obmanuo radnike, a znao je da nema ovlasti miješati se u probleme ove tvrtke.
dubrovniknet team



Dubrovnik-Ljilja 15.03.2010 u 10:58
Save
ljilja-je-bog 15.03.2010 u 09:35
Draga gospođo ljiljana njemu puca prsluk a vi se ....
aco 11.03.2010 u 12:03
Zahvala Sasvim slucajno sam pronasla ovaj website. Nisam mogla odoljeti a da se ne registriram i zahvalim dr Separovicu na tako konciznom clanku. Sacuvat cu ga u mojoj osobnoj arhivi. Citajuci vijesti online iz Domovine nije mi jasno kako se neke stvari dozvoljavaju kao npr. u Puli osnivanje nekog so called Jugoslavenskog drustva na celu sa predsjednikom koji je sa stalnim boravkom u Njemackoj. U medjuvremenu dopusta se koncert Lepe Brene, a ne i Thompsona. Nadodala bih jos da su se u medjuvremenu mnoga Hrvatska dobra prodala strancima, a kako sam cula zadnje da su mozda prodali i Brijune. Da zavrsim sa nadom da ce Hrvatska uskoro dobiti predsjednika kakvog zasluzuje i da ce se nasi generali osloboditi. Julija, BRAVO LJILJA TIMOSENKO
Dubrovnik-Ljilja 11.03.2010 u 10:49
A tko je ovaj tip na desno? I njemu nesto puca prsluk.
Greben 10.03.2010 u 23:19
vlahušićeva politika vladanja je priča i kritiziranje.Ništa živo on ne radi nego gleda đe je Šuica.Njegovim dolaskom je grad već dobro potonuo ,stao i vratio se unazad.
mateo, 10.03.2010 u 19:14
Vlahušić i kompanija Dubrovnik vode u propast! Jadni narode što si izabro, a sve su slagali! Sad će predat Dubrovnik i pretvorit ga u mahalu!
aco 10.03.2010 u 17:07
Ljilja je opet legla da počine na otoman.
lloovro 10.03.2010 u 16:36
@tuzemac, tako je ,ovo je ercegovina...dosta su nas i mantrali, 500g.. ...kakav dubrovnik,kakva kultura,isto u nas po ercegovini ,sve sami kamen
Storm 10.03.2010 u 12:45
Bravo Dube, jedina osoba iz HDZa koja je dosada javno rekla da Dubrovnik treba biti centar i još to divno argumentirala našim hrvatskim i dubrovačkim grbom. A vi hajdete za Androm u Split!
NEUTRALAC 10.03.2010 u 09:59
HA,HA,HA ovo dvoje su ista ona 2 starca iz lože Muppet showa !!! BRAVO ANDRO ! Prvi je političar sa ovih prostora koji je uopće spomenuo regiju ! Osim toga svih je navukao na tanak led jer da je priču počeo sa Dubrovnikom odmah bi dušebrižnici krenuli sa napadima o autonomaštvu,Apoloniju i sl. Bravo Andro , naravno da nema ništa od Slita , ovo je bilo mudro- korak po korak !!!
prethodna - 1 2 3 4 5 6 - sljedeća

Za unos komentara potrebno se prijaviti »
Ukoliko nemate korisnički račun registrirajte se »

 
 
 
     
 
09.03.2010 u 13:22
 
   
   
 
|
 
   
     

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 


 



 


Yamaha DU