SPORT
16.04.2018 u 16:00

Mlađi kadeti Košarkaškog kluba Dubrovnik igraju u polufinalu

Košarkaški klub Dubrovnik nastavlja s dobrim igrama i zapaženim rezultatima. Mlađi kadeti kluba igrat će na polufinalnom turniru prvenstva Hrvatske nakon što su u dodatnim kvalifikacijama regije jug u Solinu pobijedili KK DOŠK iz Drniša. Za vikend su igrali i kadeti koji su poraženi od prvog favorita za naslov, zagrebačke Cedevite.

komentara  0

DEVETI PORAZ KADETA!

Sve je bilo jasno u Gospinom polju nakon prve četvrtine utakmice Dubrovnika i Cedevite u Jedinstvenoj kadetskoj ligi. Gosti iz Zagreba poveli su 27:9, naši košarkaši odigrali puno bolju drugu četvrtinu koju su dobili 20:14, ali razlika u kvaliteti je u ovom trenutku ipak - jasno vidljiva. Završilo je 85:50.

Ovo je deveti prvenstveni poraz dubrovačkih košarkaša koji u Jedinstvenoj kadetskoj ligi imaju i četiri pobjede.

USPJEH MLAĐIH KADETA!

Bravo za mladiće trenera Mara Lučića. Mlađi kadeti kluba izborili su pravo nastupa na polufinalnom turniru prvenstva Hrvatske. Na turniru dodatnih kvalifikacija u Solinu, pobjeda protiv KK DOŠK 75:70, a potom u susretu protiv Šibenika koji je odlučivao ide li se na polufinale u Zagreb ili Rijeku, došao je poraz 92:88.

-Puno smo bolji od košarkaša iz Drniša i to se vidjelo u subotu. Približili su nam se u završnici, ali pobjeda nije dolazila u pitanje. Odmah nakon DOŠK-a, morali smo igrati protiv Šibenika i u toj su se utakmici zamijenile uloge. Protivnici su vodili, mi u završnici došli na minimalan zaostatak, no glavni cilj je ispunjen, igrat ćemo na polufinalnom turniru - događanja u Solinu prepričao nam je Maro Lučić, trener mlađih kadeta KK Dubrovnik.